Hodinky v striebornej farbe s námornícky modrým ciferníkom CHPO Nuno CHPO

Hodinky v striebornej farbe s námornícky modrým ciferníkom CHPO Nuno

Cena:
129.99 €

Akostný Hodinky v striebornej farbe s námornícky modrým ciferníkom CHPO Nuno od známej značky CHPO - tento artikel pořizujte po zľave za 129.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 7340089103494
Do obchodu

Popis

CHPO

Spokojnosť prinášajúci Hodinky v striebornej farbe s námornícky modrým ciferníkom CHPO Nuno od obľúbenej spoločnosti CHPO - tento produkt obchodujeme pri práve prebiehajúcej akcii za 129.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Urobte si radosť.

Nerezová oceľ. 10 ATM. Minerálne sklo. Dizajn inšpirovaný Japonskom. Zatiaľ technicky najprepracovanejšie hodinky od CHPO.

CHPO je švédska značka s poslaním vyrábať hodinky a slnečné okuliare pre každú príležitosť , pre všetkých bez rozdielu a v takej cene, aby si ich každý mohol dovoliť . Nezáleží na tom, či ste muž, alebo žena, ako sa obliekate alebo odkiaľ pochádzate. CHPO je naozaj pre všetkých. Inšpiráciu berie vo skateboardingu, hudbe a umení. A pretože jej nie sú ľahostajné spoločenské problémy, podporuje najrôznejšie neziskové a charitatívne organizácie . S CHPO budete nielen vyzerať štýlovo, ale podporíte aj dobrú vec.

Parametry produktu Hodinky v striebornej farbe s námornícky modrým ciferníkom CHPO Nuno

  • Název: Hodinky v striebornej farbe s námornícky modrým ciferníkom CHPO Nuno
  • Cena: 129.99 EUR
  • Výrobce: CHPO
  • Kód zboží: 952230
Pozrite si všetky produkty značky
Hodinky v striebornej farbe s námornícky modrým ciferníkom CHPO Nuno CHPO

Hodinky v striebornej farbe s námornícky modrým ciferníkom CHPO Nuno

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky