Horčicovohnedá jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Odette French Velvet JohnsonStyle

Horčicovohnedá jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Odette French Velvet

Cena:
248.00 €

Jedinečná ponuka, Horčicovohnedá jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Odette French Velvet od top výrobcu JohnsonStyle - tento artikel je v túto chvíľu extra výhodne za 248.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

JohnsonStyle

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Horčicovohnedá jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Odette French Velvet od kvalitného výrobcu JohnsonStyle - tento hit zoženiete v hustej akciu za 248.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Stavte na neopozerané spojenie glamour štýlu a praktického dizajnu. To ponúka kolekcia stoličiek Sunny od značky JohnsonStyle.

Konštrukcia stoličky je z masívneho bukového dreva, ktoré pochádza z Európy. O vaše pohodlie sa postará výplň z veľmi elastickej peny s vysokou hustotou a už na dotyk si vás získa čalúnenie z príjemnej tkaniny , ktoré je nielen mäkké na dotyk, ale má tiež zvýšenú odolnosť proti oderu. Tohto krásavca môžete primárne využiť pri jedálenskom stole, avšak jeho ďalšiemu využitiu sa medze nekladú.

O značke:
Mladá značka JohnsonStyle dodáva obytným priestorom kreativitu a ponúka nezameniteľný štýl a jedinečnosť. Dáva si záležať na kvalite. Všetky materiály, z ktorých vyrába rozmanitý nábytok, sú starostlivo vyberané a spracovávané. Pôvod všetkých drevín je priamo z Európy, či už ide o masívne brezy, duby či buky. Ich prirodzenú krásu elegantne zaobalíte do glamour štýlu, ktorý je stále viac obľúbenejší. Zruční remeselníci, ktorí ich nábytok tvoria, to robia s láskou a chuťou a je to poznať. Ak si teda potrpíte na spojenie kvalitne spracovaných materiálov a neopozeraný dizajn, pozvite si túto značku k sebe domov.

Parametry produktu Horčicovohnedá jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Odette French Velvet

  • Název: Horčicovohnedá jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Odette French Velvet
  • Cena: 248.00 EUR
  • Výrobce: JohnsonStyle
  • Kód zboží: 1283838
Pozrite si všetky produkty značky
Horčicovohnedá jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Odette French Velvet JohnsonStyle

Horčicovohnedá jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Odette French Velvet

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky