Horčicovožltá dvojmiestna pohovka Vivonita Kiara Vivonita

Horčicovožltá dvojmiestna pohovka Vivonita Kiara

Cena:
501.00 €

Exkluzívny Horčicovožltá dvojmiestna pohovka Vivonita Kiara čo nám dodáva Vivonita - tento artikel je v tento okamih vo výhodnej akcii za 501.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4251194913034
Do obchodu

Popis

Vivonita

Limitovaná edícia produktu Horčicovožltá dvojmiestna pohovka Vivonita Kiara od známej značky Vivonita - tento tovar si môžete nechať dodať extra lacno za 501.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Vivonita, to je svet dokonalých pohoviek, kresielok a taburetiek, ktoré spolu nesmierne ladia. Majú v sebe nádych retra, ale rovnako tak dokážu byť aj moderné.

Aj tento kúsok vytvorí vo vašej obývačke jedinečnú atmosféru. Pýši sa vysokou hodnotou voči oderu a nadčasový dizajn si zamiloval nejeden interiérový dizajnér.

Bývanie ako z časopisu o bývaní? Vivonita je skvelou voľbou.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

Parametry produktu Horčicovožltá dvojmiestna pohovka Vivonita Kiara

  • Název: Horčicovožltá dvojmiestna pohovka Vivonita Kiara
  • Cena: 501.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • Kód zboží: 1062238
Pozrite si všetky produkty značky
Horčicovožltá dvojmiestna pohovka Vivonita Kiara Vivonita

Horčicovožltá dvojmiestna pohovka Vivonita Kiara

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky