Horčicovožltá rohová pohovka Interieurs 86 Seine

Horčicovožltá rohová pohovka Interieurs 86 Seine, ľavý roh

Cena:
2365.90 €

Dnes sme vybrali: Horčicovožltá rohová pohovka Interieurs 86 Seine, ľavý roh od Interieurs 86 - tento hit nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 2365.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5907678581938
Do obchodu

Popis

Interieurs 86

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Horčicovožltá rohová pohovka Interieurs 86 Seine, ľavý roh čo odoberáme od výrobcu Interieurs 86 - tento artikel neprepásnite za takmer veľkoobchodnú cenu 2365.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Urobte si radosť.

Priestranná rohová pohovka sadne jednoduchému funkčnému interiéru, ktorý si nepotrpí na prílišné dekorácie. Zároveň príjemne oživí prvorepublikové byty s parketami a vysokými štukovanými stropmi. Vnesie do nich moderný šmrnc a sviežosť inšpirovanú francúzskym štýlom. Naozaj šarmantná atmosféra totiž vznikne, keď s citom skĺbite kúsky z rôznych časových období a vytvoríte tak vlastnú definíciu útulna.

O značke Beso LUX
Európsky špecialista na návrh a výrobu čalúneného nábytku. Ich rada pohoviek a leňošiek Intérieurs 86 stelesňuje francúzsky chic a luxusný vzhľad parížskych apartmánov.

Parametry produktu Horčicovožltá rohová pohovka Interieurs 86 Seine, ľavý roh

  • Název: Horčicovožltá rohová pohovka Interieurs 86 Seine, ľavý roh
  • Cena: 2365.90 EUR
  • Výrobce: Interieurs 86
  • Kód zboží: 1352637
Pozrite si všetky produkty značky
Horčicovožltá rohová pohovka Interieurs 86 Seine

Horčicovožltá rohová pohovka Interieurs 86 Seine, ľavý roh

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky