Hrnček so sitkom a tanierikom Tokyo Design Studio Sakuya

Hrnček so sitkom a tanierikom Tokyo Design Studio Sakuya, 380 ml

Cena:
21.00 €

Dnes je tu pre vás Hrnček so sitkom a tanierikom Tokyo Design Studio Sakuya, 380 ml od obľúbenej značky Tokyo Design Studio - tento tovar si môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 21.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Tokyo Design Studio

Hit z katalógu: Hrnček so sitkom a tanierikom Tokyo Design Studio Sakuya, 380 ml od výrobcu Tokyo Design Studio - tento tovar si môžete nechať doručiť za perfektnú cenu 21.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Spoločnosť Tokyo Design Studio vznikla v roku 2010. Od tej doby sa venuje navrhovaniu a výrobe vysokokvalitného porcelánového riadu inšpirovaného japonskou tradíciou a zároveň životným štýlom moderného Tokia.

Každý kúsok sa vyrába zvláštnou technikou, kedy sú výrobky najprv dvakrát vypálené, následne glazúrované a znovu vypálené. Táto technika je stará už 400 rokov a neustále dochádza k jej zdokonaľovaniu.

Parametry produktu Hrnček so sitkom a tanierikom Tokyo Design Studio Sakuya, 380 ml

  • Název: Hrnček so sitkom a tanierikom Tokyo Design Studio Sakuya, 380 ml
  • Cena: 21.00 EUR
  • Výrobce: Tokyo Design Studio
  • Kód zboží: 833840
Pozrite si všetky produkty značky
Hrnček so sitkom a tanierikom Tokyo Design Studio Sakuya

Hrnček so sitkom a tanierikom Tokyo Design Studio Sakuya, 380 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky