Kabelka Santoro London Summertime Santoro London

Kabelka Santoro London Summertime

Cena:
46.00 €

Hit poslednej doby, Kabelka Santoro London Summertime obľúbenej značky Santoro London - tento tovar si môžete objednať vo výhodnej akcii za 46.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5018997410400
Do obchodu

Popis

Santoro London

Váš obľúbený produkt, Kabelka Santoro London Summertime čo berieme od značky Santoro London - tento artikel je v tento okamih s neuveriteľnou zľavou za 46.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Dávate prednosť hravej detskej fantázii pred strohou koženou eleganciou? Potom je táto kabelka priamo pre vás! Zaspomínajte na dobu detstva, kedy rúž chutil ako malinovka a všetky očné tiene boli trblietavé ako diskoguľa.

Perfektný pre všetky malé parádnice a ich mamičky!

Santoro London je značka, ktorá sa nebojí!
Vznikla v hlavách dvoch nadšencov - Meery a Lucia a dosahuje neuveriteľných úspechov doma v Anglicku i po celom svete. A všetko vzniklo v malej, ale známej londýnskej uličke Carnaby Street. Krásne kabelky a ďalšie doplnky, ktoré akoby oživovali detské kresbičky, vás jednoducho dostanú!

Parametry produktu Kabelka Santoro London Summertime

  • Název: Kabelka Santoro London Summertime
  • Cena: 46.00 EUR
  • Výrobce: Santoro London
  • Kód zboží: 841462
Pozrite si všetky produkty značky
Kabelka Santoro London Summertime Santoro London

Kabelka Santoro London Summertime

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky