Kameninová tácka Bloomingville Aruba Jungle

Kameninová tácka Bloomingville Aruba Jungle, 19 × 12 cm

Cena:
10.00 €

Hit z katalógu: Kameninová tácka Bloomingville Aruba Jungle, 19 × 12 cm čo nám dodáva Bloomingville - tento hit nájdete v sezónne zľave za 10.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5711173188918
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Ponuka pre vás: Kameninová tácka Bloomingville Aruba Jungle, 19 × 12 cm od obľúbenej značky Bloomingville - tento hit získate s VIP zľavou pre každého za 10.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Nebaví vás už srkať kakao z toho starého hrnčeka? A obed vám už veľmi nechutí z taniera, ktorý si pamätá aj varenie vašej babičky? Chce to zmenu. Skúste riad značky Bloomingville a vyhláste fádnym kuchynským doplnkom vojnu.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.

Parametry produktu Kameninová tácka Bloomingville Aruba Jungle, 19 × 12 cm

  • Název: Kameninová tácka Bloomingville Aruba Jungle, 19 × 12 cm
  • Cena: 10.00 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1136454
Pozrite si všetky produkty značky
Kameninová tácka Bloomingville Aruba Jungle

Kameninová tácka Bloomingville Aruba Jungle, 19 × 12 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky