Keramická dóza na šperky DOIY Hand

Keramická dóza na šperky DOIY Hand, 23 x 11 cm

Cena:
29.90 €

Exkluzívny Keramická dóza na šperky DOIY Hand, 23 x 11 cm pochádzajúce od značky DOIY - tento produkt objednáte takmer zadarmo za 29.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8436564291981
Do obchodu

Popis

DOIY

Prvotriedný Keramická dóza na šperky DOIY Hand, 23 x 11 cm od známej značky DOIY - tento artikel je v túto chvíľu s unikátnou zľavou za 29.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Urobte si radosť.

Dekorácie a doplnky sú to, čo robí domov domovom. Pomocou nich môžete do interiéru vložiť svoju osobnosť. Trendy a hravé maličkosti, ktoré rozžiaria každý deň, sa perfektne hodia aj ako darček pre niekoho blízkeho.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Keramická dóza na šperky DOIY Hand, 23 x 11 cm

  • Název: Keramická dóza na šperky DOIY Hand, 23 x 11 cm
  • Cena: 29.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344361
Pozrite si všetky produkty značky
Keramická dóza na šperky DOIY Hand

Keramická dóza na šperky DOIY Hand, 23 x 11 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky