Keramická váza Zuiver Nito Clay

Keramická váza Zuiver Nito Clay, výška 23 cm

Cena:
23.00 €

Trendy Keramická váza Zuiver Nito Clay, výška 23 cm od kvalitnej značky Zuiver - tento produkt objednáte za výhodnú cenu 23.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8718548030985
Do obchodu

Popis

Zuiver

Najpredávanejšie Keramická váza Zuiver Nito Clay, výška 23 cm od originálneho výrobcu Zuiver - tento artikel odporúčame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 23.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Túžite po jednoduchých, škandinávsky ladených doplnkoch a dekoráciách, ktoré vkusne ozvláštnia a ozdobia váš domov? Tento kúsok od značky Zuiver si bezpochyby zamilujete.

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť dokonalý dizajn s cenovou dostupnosťou nie je nemožné. Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom. Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu dôverujú.

Parametry produktu Keramická váza Zuiver Nito Clay, výška 23 cm

  • Název: Keramická váza Zuiver Nito Clay, výška 23 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: Zuiver
  • Kód zboží: 952096
Pozrite si všetky produkty značky
Keramická váza Zuiver Nito Clay

Keramická váza Zuiver Nito Clay, výška 23 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky