Keramické fazule na pečenie Mason Cash

Keramické fazule na pečenie Mason Cash, 600 g

Cena:
12.90 €

Perfektný Keramické fazule na pečenie Mason Cash, 600 g od známej značky Mason Cash - tento tovar si môžete zaobstarať s unikátnou zľavou za 12.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5010853205649
Do obchodu

Popis

Mason Cash

Trhom osvedčený produkt, Keramické fazule na pečenie Mason Cash, 600 g čo odoberáme od výrobcu Mason Cash - tento hit zoženiete s extra zľavou za 12.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Zdobenie je pomyselnou čerešničkou na torte každého dezertu aj koláčov aj na tieto maličkosti Mason Cash myslia. Je len na vás, či tortu ozdobíte krémom, fondánom alebo sviečkami.

Značka, ktorá je tu pre vás viac ako 200 rokov :
Mason Cash je dnes už legendárny značkou riadu, ktorá sa zrodila pred viac ako 200 rokmi v Anglicku. Berie si to najlepšie z tradičných viktoriánskych kuchýň a za celú dobu svojej existencie mení svoje výrobky len minimálne. Jednej veci sa ale drží stále - kvalitné kameniny , z ktorých vyrába ikonické misy. Aj preto je voľbou mnohých kuchárov po celom svete .

Pozvite aj do svojej kuchyne nádherných kuchynských pomocníkov Mason Cash , s ktorými pôjde pečenie a príprava jedál pekne od ruky.

Parametry produktu Keramické fazule na pečenie Mason Cash, 600 g

  • Název: Keramické fazule na pečenie Mason Cash, 600 g
  • Cena: 12.90 EUR
  • Výrobce: Mason Cash
  • Kód zboží: 1243490
Pozrite si všetky produkty značky
Keramické fazule na pečenie Mason Cash

Keramické fazule na pečenie Mason Cash, 600 g

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky