Keramický kvetináč DOIY Panther

Keramický kvetináč DOIY Panther, výška 15 cm

Cena:
24.90 €

Diskontný Keramický kvetináč DOIY Panther, výška 15 cm čo berieme od značky DOIY - tento hit zaobstaráte s výnimočnou zľavou za 24.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8436564295279
Do obchodu

Popis

DOIY

Špičkový tovar, Keramický kvetináč DOIY Panther, výška 15 cm s osvedčenou značkou DOIY - tento tovar si môžete zaobstarať s VIP zľavou pre každého za 24.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vy tak neplatíte nič naviac!

Dekorácie a doplnky sú to, čo robí domov domovom. Pomocou nich môžete do interiéru vložiť svoju osobnosť. Trendy a hravé maličkosti, ktoré rozžiaria každý deň, sa perfektne hodia aj ako darček pre niekoho blízkeho.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Keramický kvetináč DOIY Panther, výška 15 cm

  • Název: Keramický kvetináč DOIY Panther, výška 15 cm
  • Cena: 24.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344489
Pozrite si všetky produkty značky
Keramický kvetináč DOIY Panther

Keramický kvetináč DOIY Panther, výška 15 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky