Keramický zavlažovač rastlín DOIY Tiger DOIY

Keramický zavlažovač rastlín DOIY Tiger

Cena:
15.90 €

Príjemné pocity nadväzujúci Keramický zavlažovač rastlín DOIY Tiger od kvalitného výrobcu DOIY - tento hit môžete zaobstarať za bombastickú cenu 15.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8436564296177
Do obchodu

Popis

DOIY

Trendy Keramický zavlažovač rastlín DOIY Tiger čo odoberáme od výrobcu DOIY - tento hit získate s úžasnou cenovkou 15.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Že zabúdate občas zaliať obľúbené izbové rastliny? Nevadí! Táto šikovná mačkovitá šelma bude zavlažovať aj bez vás. Stačí do nej naliať vodu a vďaka poréznemu povrchu sa voda bude uvoľňovať do hliny postupne.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Keramický zavlažovač rastlín DOIY Tiger

  • Název: Keramický zavlažovač rastlín DOIY Tiger
  • Cena: 15.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344317
Pozrite si všetky produkty značky
Keramický zavlažovač rastlín DOIY Tiger DOIY

Keramický zavlažovač rastlín DOIY Tiger

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky