Kliešte na vyberanie zaváracích pohárov Kilner Kilner

Kliešte na vyberanie zaváracích pohárov Kilner

Cena:
14.90 €

Tradičný bestseller, Kliešte na vyberanie zaváracích pohárov Kilner od známeho výrobcu Kilner - tento tovar si môžete objednať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 14.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5010853247038
Do obchodu

Popis

Kilner

Výnimočný tovar, Kliešte na vyberanie zaváracích pohárov Kilner od kvalitnej značky Kilner - tento tovar si môžete nechať poslať za vynikajúcu cenu 14.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Zaváranie je obľúbenou aktivitou mnohých z nás a nech už sa chystáte na marmelády, kompót alebo uhorky, štýlové poháre a doplnky od Kilner im dodajú šmrnc! Budú nielen skvele chutiť, ale tiež úžasne vyzerať.

História značky Kilner začína v roku 1842 v Anglicku. John Kilner vytvára prvý pohár a fľašu, ktoré sú aj po 175 rokoch mimoriadne obľúbené nielen pre svoju kvalitu a praktickosť, ale aj pre dizajn. Pôvodné a najlepšie - to sú poháre Kilner! Objavte nielen poháre, ale aj doplnky od tejto veľmi sympatickej značky.

Parametry produktu Kliešte na vyberanie zaváracích pohárov Kilner

  • Název: Kliešte na vyberanie zaváracích pohárov Kilner
  • Cena: 14.90 EUR
  • Výrobce: Kilner
  • Kód zboží: 1057102
Pozrite si všetky produkty značky
Kliešte na vyberanie zaváracích pohárov Kilner Kilner

Kliešte na vyberanie zaváracích pohárov Kilner

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky