Koberec Universal Anouk Abstract

Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x 150 cm

Cena:
32.00 €

Toto si zamilujete: Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x 150 cm od obľúbenej značky Universal - tento tovar si môžete zaobstarať v jedinečnej akcii za 32.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8430176446296
Do obchodu

Popis

Universal

Trhom osvedčený produkt, Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x 150 cm od top výrobcu Universal - tento tovar si môžete zakúpiť v sezónne zľave za 32.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vy tak neplatíte nič naviac!

U koberca so vzorom pripomínajúcim abstraktné plátno možno budete chvíľu váhať, či ho položiť pod konferenčný stolík alebo zavesiť na stenu ako tapisériu. Tento koberec pekne oživí najmä svetlé podlahy a doplní pohovky vo farbách, ktoré sa na jeho vzore objavujú. Ak potrebujete jemne oživiť interiér v tónoch béžovej, sivej, krémovej a bielej, tento koberec s nízkym vlasom by vám mohol padnúť.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise, ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberca: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x 150 cm

  • Název: Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x 150 cm
  • Cena: 32.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350181
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Anouk Abstract

Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky