Koberec Universal Bukit Flowers

Koberec Universal Bukit Flowers, 80 x 150 cm

Cena:
32.00 €

Ponuka pre vás: Koberec Universal Bukit Flowers, 80 x 150 cm od firmy Universal - tento hit získate za mimoriadne nízku cenu 32.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8430176661422
Do obchodu

Popis

Universal

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Koberec Universal Bukit Flowers, 80 x 150 cm od známeho výrobcu Universal - tento artikel čaká na vás pri časovo obmedzenej akcii za 32.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Urobte si radosť.

U koberca so vzorom pripomínajúcim umelecké dielo možno budete chvíľu váhať, či ho položiť pod konferenčný stolík alebo zavesiť na stenu ako tapisériu. Tento koberec pekne oživí najmä svetlé podlahy a doplní pohovky vo farbách, ktoré sa na jeho vzore objavujú. Ak potrebujete jemne oživiť interiér v tónoch béžovej, sivej, krémovej a bielej, tento koberec s nízkym vlasom by vám mohol padnúť.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise, ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberca: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Koberec Universal Bukit Flowers, 80 x 150 cm

  • Název: Koberec Universal Bukit Flowers, 80 x 150 cm
  • Cena: 32.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350225
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Bukit Flowers

Koberec Universal Bukit Flowers, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky