Koberec Universal Catay

Koberec Universal Catay, 57 × 110 cm

Cena:
15.99 €

V zľave je Koberec Universal Catay, 57 × 110 cm čo berieme od značky Universal - tento produkt máte za pár kliknutí za mimoriadne nízku cenu 15.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8430176636376
Do obchodu

Popis

Universal

Veľmi obľúbený produkt Koberec Universal Catay, 57 × 110 cm originálne od labelu Universal - tento produkt máte na dosah ruky pri časovo obmedzenej akcii za 15.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Dajte vyniknúť podlahe a celému interiéru vďaka vkusnému kobercu, ktorý len tak neomrzí.

Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heatset frise. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejší, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. Táto značka dáva dôraz na kvalitné a odolné materiály, ktoré toho nielen veľa vydržia, ale sú tiež príjemné na dotyk i pohľad. V ponuke značky nájdete koberce všetkých druhov - od jednoduchých bez vzorov po výrazné, nevšedné kúsky.

Parametry produktu Koberec Universal Catay, 57 × 110 cm

  • Název: Koberec Universal Catay, 57 × 110 cm
  • Cena: 15.99 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 823696
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Catay

Koberec Universal Catay, 57 × 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky