Koberec Universal Cheroky Triangles

Koberec Universal Cheroky Triangles, 130 × 190 cm

Cena:
69.00 €

Nie je prečo váhať, Koberec Universal Cheroky Triangles, 130 × 190 cm kvalitné značky Universal - tento artikel je tu pre vás v bombastické akcii za 69.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8430176428452
Do obchodu

Popis

Universal

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Koberec Universal Cheroky Triangles, 130 × 190 cm od obľúbenej značky Universal - tento produkt máte po jednoduchej objednávke výhodne za 69.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Koberec, korenie každého interiéru.

Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte potrebnú šťavu ako svojej obývačke, tak aj spálni.

Čo je heat-frise?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal :
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju razom zaženú. Ich hebký materiál je nielen veľmi príjemný na dotyk, ale má aj skvelé izolačné vlastnosti a dobre sa udržiava.

Parametry produktu Koberec Universal Cheroky Triangles, 130 × 190 cm

  • Název: Koberec Universal Cheroky Triangles, 130 × 190 cm
  • Cena: 69.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1191440
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Cheroky Triangles

Koberec Universal Cheroky Triangles, 130 × 190 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky