Koberec Universal Delta

Koberec Universal Delta, 115 × 160 cm

Cena:
48.00 €

Radosť prinášajúci Koberec Universal Delta, 115 × 160 cm od výrobcu Universal - tento produkt objednáte s úžasnou cenovkou 48.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8430176400243
Do obchodu

Popis

Universal

Nie je prečo váhať, Koberec Universal Delta, 115 × 160 cm s preslávenou značkou Universal - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri práve prebiehajúcej akcii za 48.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Premeňte jednoducho celú miestnosť. Stačí zaobstarať ten pravý koberec!

Tento kúsok je ideálny izolačný prvok a vďaka nemu bude vo vzduchu menšia koncentrácia prachu. Ten bude mať tendenciu držať sa na povrchu koberca, ktorého údržba je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná.

Polypropylénové vlákna tohto koberca sú navyše špeciálne upravené technológiou heatset. Že neviete, o čo ide? Ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť koberca.

O značke:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. Táto značka dáva dôraz na kvalitné a odolné materiály, ktoré toho nielen veľa vydržia, ale sú tiež príjemné na dotyk i pohľad. V ponuke značky nájdete koberce všetkých druhov - od jednoduchých bez vzorov po výrazné, nevšedné kúsky.

Parametry produktu Koberec Universal Delta, 115 × 160 cm

  • Název: Koberec Universal Delta, 115 × 160 cm
  • Cena: 48.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 823550
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Delta

Koberec Universal Delta, 115 × 160 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky