Koberec Universal Detroit

Koberec Universal Detroit, 80 × 150 cm

Cena:
32.00 €

V zľave je Koberec Universal Detroit, 80 × 150 cm značky Universal - tento artikel je tu pre vás za bombastickú cenu 32.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8430176424300
Do obchodu

Popis

Universal

Toto si zamilujete: Koberec Universal Detroit, 80 × 150 cm s pečaťou kvality Universal - tento hit môžete zaobstarať za úžasnú cenu 32.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Premeňte jednoducho celú miestnosť. Stačí zaobstarať ten pravý koberec!

Tento kúsok je ideálny izolačný prvok a vďaka nemu bude vo vzduchu menšia koncentrácia prachu. Ten bude mať tendenciu držať sa na povrchu koberca, ktorého údržba je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná.

Polypropylénové vlákna tohto koberca sú navyše špeciálne upravené technológiou heatset. Že neviete, o čo ide? Ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť koberca.

O značke:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. Táto značka dáva dôraz na kvalitné a odolné materiály, ktoré toho nielen veľa vydržia, ale sú tiež príjemné na dotyk i pohľad. V ponuke značky nájdete koberce všetkých druhov - od jednoduchých bez vzorov po výrazné, nevšedné kúsky.

Parametry produktu Koberec Universal Detroit, 80 × 150 cm

  • Název: Koberec Universal Detroit, 80 × 150 cm
  • Cena: 32.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1100338
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Detroit

Koberec Universal Detroit, 80 × 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky