Koberec Universal Kasbah Ethnic

Koberec Universal Kasbah Ethnic, 80 x 150 cm

Cena:
23.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Koberec Universal Kasbah Ethnic, 80 x 150 cm od producenta Universal - tento tovar si môžete kúpiť po zľave za 23.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8430176661668
Do obchodu

Popis

Universal

Vaše možnosti obohacujúce Koberec Universal Kasbah Ethnic, 80 x 150 cm originálne od labelu Universal - tento tovar si môžete kúpiť v hustej akciu za 23.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Že sivá bývaniu pristane vás nemusíme presviedčať. Táto neutrálna farba dá vyniknúť doplňujúcím odtieňom a dodáva interiéru ucelený elegantný vzhľad.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Koberec Universal Kasbah Ethnic, 80 x 150 cm

  • Název: Koberec Universal Kasbah Ethnic, 80 x 150 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1348457
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Kasbah Ethnic

Koberec Universal Kasbah Ethnic, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky