Koberec Universal Zaria Ethnic

Koberec Universal Zaria Ethnic, 80 x 150 cm

Cena:
32.00 €

V akcii je len tu Koberec Universal Zaria Ethnic, 80 x 150 cm čo odoberáme od výrobcu Universal - tento hit ľahko nájdete za skvelú cenu 32.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8430176662276
Do obchodu

Popis

Universal

Spokojnosť prinášajúci Koberec Universal Zaria Ethnic, 80 x 150 cm čo nám dodáva Universal - tento artikel čaká na vás za takmer veľkoobchodnú cenu 32.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Koberec Universal Zaria Ethnic, 80 x 150 cm

  • Název: Koberec Universal Zaria Ethnic, 80 x 150 cm
  • Cena: 32.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350287
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Zaria Ethnic

Koberec Universal Zaria Ethnic, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky