Koberec Universal Zaria Multi

Koberec Universal Zaria Multi, 160 x 230 cm

Cena:
94.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Koberec Universal Zaria Multi, 160 x 230 cm čo odoberáme od výrobcu Universal - tento produkt predávame s extra zľavou za 94.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8430176661514
Do obchodu

Popis

Universal

Poctivý výrobok, Koberec Universal Zaria Multi, 160 x 230 cm kvalitné značky Universal - tento tovar si môžete nechať poslať v neopakovateľnej akcii za 94.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Koberec Universal Zaria Multi, 160 x 230 cm

  • Název: Koberec Universal Zaria Multi, 160 x 230 cm
  • Cena: 94.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350277
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Zaria Multi

Koberec Universal Zaria Multi, 160 x 230 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky