Koberec Universal Zaria Multi

Koberec Universal Zaria Multi, 80 x 150 cm

Cena:
32.00 €

Jasný hit, Koberec Universal Zaria Multi, 80 x 150 cm čo nám dodáva Universal - tento hit nájdete po zľave za 32.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8430176661484
Do obchodu

Popis

Universal

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Koberec Universal Zaria Multi, 80 x 150 cm od výrobcu Universal - tento tovar si môžete nechať doručiť s neuveriteľnou zľavou za 32.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vy tak neplatíte nič naviac!

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Koberec Universal Zaria Multi, 80 x 150 cm

  • Název: Koberec Universal Zaria Multi, 80 x 150 cm
  • Cena: 32.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350271
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Zaria Multi

Koberec Universal Zaria Multi, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky