Koberec Universal Zaria Stripes

Koberec Universal Zaria Stripes, 80 x 150 cm

Cena:
32.00 €

Váš obľúbený tovar, Koberec Universal Zaria Stripes, 80 x 150 cm so známou značkou Universal - tento hit získate za úžasnú cenu 32.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8430176662238
Do obchodu

Popis

Universal

Veľmi obľúbený produkt Koberec Universal Zaria Stripes, 80 x 150 cm čo berieme od značky Universal - tento hit môžete zaobstarať v akcii za 32.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Urobte si radosť.

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Parametry produktu Koberec Universal Zaria Stripes, 80 x 150 cm

  • Název: Koberec Universal Zaria Stripes, 80 x 150 cm
  • Cena: 32.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1350279
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Universal Zaria Stripes

Koberec Universal Zaria Stripes, 80 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky