Koberec Vitaus Bejheno

Koberec Vitaus Bejheno, 80 × 150 cm

Cena:
28.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Koberec Vitaus Bejheno, 80 × 150 cm čo berieme od značky Vitaus - tento hit zaobstaráte s VIP zľavou pre každého za 28.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8698937070221
Do obchodu

Popis

Vitaus

Toto si zamilujete: Koberec Vitaus Bejheno, 80 × 150 cm s preslávenou značkou Vitaus - tento hit môžete zaobstarať s unikátnou zľavou za 28.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Zaobstarajte si domov koberec, ktorý sa bude vašej podlahe skutočne hodiť. Ale nielen tak hocijaký koberec. Tieto kúsky od značky Vitaus sú totiž protišmykové, veľmi odolné a navyše ich môžete prať na 30 °C.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte.

Parametry produktu Koberec Vitaus Bejheno, 80 × 150 cm

  • Název: Koberec Vitaus Bejheno, 80 × 150 cm
  • Cena: 28.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • Kód zboží: 1216046
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Vitaus Bejheno

Koberec Vitaus Bejheno, 80 × 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky