Koberec Vitaus Griheno

Koberec Vitaus Griheno, 80 × 150 cm

Cena:
28.00 €

Trhom osvedčený produkt, Koberec Vitaus Griheno, 80 × 150 cm populárneho výrobcu Vitaus - tento produkt objednáte v neopakovateľnej akcii za 28.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8698991853129
Do obchodu

Popis

Vitaus

Prestížny Koberec Vitaus Griheno, 80 × 150 cm originálne od labelu Vitaus - tento tovar zakúpite vo výpredajové akciu za 28.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Zaobstarajte si domov koberec, ktorý sa bude vašej podlahe skutočne hodiť. Ale nielen tak hocijaký koberec. Tieto kúsky od značky Vitaus sú totiž protišmykové, veľmi odolné a navyše ich môžete prať na 30 °C.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte.

Parametry produktu Koberec Vitaus Griheno, 80 × 150 cm

  • Název: Koberec Vitaus Griheno, 80 × 150 cm
  • Cena: 28.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • Kód zboží: 1216048
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Vitaus Griheno

Koberec Vitaus Griheno, 80 × 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky