Koberec Vitaus Hargo

Koberec Vitaus Hargo, ⌀ 100 cm

Cena:
23.00 €

Dnes je tu pre vás Koberec Vitaus Hargo, ⌀ 100 cm s osvedčenou značkou Vitaus - tento artikel neprepásnite po zľave za 23.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8698994710986
Do obchodu

Popis

Vitaus

Váš obľúbený produkt, Koberec Vitaus Hargo, ⌀ 100 cm od populárneho výrobcu Vitaus - tento artikel čaká na vás s výnimočnou zľavou za 23.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Tento kúsok zaujme nielen svojím elegantným a nevšedným dizajnom, ale aj svojimi vlastnosťami. Veľa toho vydrží a starostlivosť oň je úplne jednoduchá.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte.

Parametry produktu Koberec Vitaus Hargo, ⌀ 100 cm

  • Název: Koberec Vitaus Hargo, ⌀ 100 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • Kód zboží: 1215856
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Vitaus Hargo

Koberec Vitaus Hargo, ⌀ 100 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky