Koberec Vitaus Lusno

Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm

Cena:
23.00 €

Špičkový tovar, Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm od top značky Vitaus - tento artikel musíte mať v úžasnej akcii za 23.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8698928962160
Do obchodu

Popis

Vitaus

Váš obľúbený tovar, Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm od producenta Vitaus - tento produkt obchodujeme v bombastické akcii za 23.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Tento kúsok zaujme nielen svojím elegantným a nevšedným dizajnom, ale aj svojimi vlastnosťami. Veľa toho vydrží a starostlivosť oň je úplne jednoduchá.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte.

Parametry produktu Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm

  • Název: Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • Kód zboží: 1215860
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Vitaus Lusno

Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky