Koberec Vitaus Mula Paro

Koberec Vitaus Mula Paro, ⌀ 100 cm

Cena:
23.00 €

Vaše možnosti obohacujúce Koberec Vitaus Mula Paro, ⌀ 100 cm od top značky Vitaus - tento artikel čaká na vás za úžasnú cenu 23.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8698954195037
Do obchodu

Popis

Vitaus

Urobte si radosť: Koberec Vitaus Mula Paro, ⌀ 100 cm od populárneho výrobcu Vitaus - tento tovar si môžete nechať poslať za skvelú cenu 23.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Hľadáte koberec, ktorý je nielen nápaditý, ale navyše aj odolný a ľahko udržiavateľný? Potom sú pre vás kúsky značky Vitaus tým pravým orechovým.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte.

Parametry produktu Koberec Vitaus Mula Paro, ⌀ 100 cm

  • Název: Koberec Vitaus Mula Paro, ⌀ 100 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • Kód zboží: 1215832
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Vitaus Mula Paro

Koberec Vitaus Mula Paro, ⌀ 100 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky