Koberec Vitaus Punico

Koberec Vitaus Punico, ⌀ 80 cm

Cena:
15.00 €

V akcii je len tu Koberec Vitaus Punico, ⌀ 80 cm značky Vitaus - tento hit môžete získať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 15.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8698939258689
Do obchodu

Popis

Vitaus

Urobte si radosť: Koberec Vitaus Punico, ⌀ 80 cm od výrobcu Vitaus - tento produkt máte za pár kliknutí výhodne za 15.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Farebný koberec s nekonvenčným dizajnom je to pravé pre oživenie monotónnej podlahy. Koberce Vitaus však vedia ešte niečo navyše. Oplývajú vlastnosťami, ktoré oceníte.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Parametry produktu Koberec Vitaus Punico, ⌀ 80 cm

  • Název: Koberec Vitaus Punico, ⌀ 80 cm
  • Cena: 15.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • Kód zboží: 1215792
Pozrite si všetky produkty značky
Koberec Vitaus Punico

Koberec Vitaus Punico, ⌀ 80 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky