Koňakovohnedá barová stolička z eko kože DAN–FORM Denmark Flair ​​​​​DAN-FORM Denmark

Koňakovohnedá barová stolička z eko kože DAN–FORM Denmark Flair

Cena:
285.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Koňakovohnedá barová stolička z eko kože DAN–FORM Denmark Flair od originálneho výrobcu ​​​​​DAN-FORM Denmark - tento hit môžete zaobstarať v akcii za 285.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Neplaťte inde viac než musíte.

Do obchodu

Popis

​​​​​DAN-FORM Denmark

No tak toto je gól: Koňakovohnedá barová stolička z eko kože DAN–FORM Denmark Flair od producenta ​​​​​DAN-FORM Denmark - tento tovar si môžete zakúpiť za mimoriadne nízku cenu 285.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Rafinovanosť jedálenských stoličiek z kolekcie Flair vás skrátka dostane. Ide o názornú ukážku toho, ako rozmanitý môže dizajn inšpirovaný severským štýlom byť.

Poťah je z pravej kože, ktorá je veľmi odolná a kvalitná. Konštrukcia sa postará o to, aby ste mali čo najpríjemnejšie posedenie. Nosnosť má až do 100 kg.

Konštrukcia sa postará o to, aby ste mali čo najpríjemnejšie posedenie. Nosnosť má až do 100 kg.

Zaujímavým dizajnovým prvkom je rozhodne opierka, ktorá pôsobí vzdušne a neobvykle, o váš chrbát sa však postará s najväčšou starostlivosťou.

Zoznámte sa so značkou DAN-FORM Denmark:
Dánska nábytkárska značka DAN-FORM si dala za úlohu ponúkať širokú škálu moderného nábytku, ktorý sa pýši prvotriednou kvalitou spracovania a vysokou dizajnovou hodnotou. Dôraz je kladený tiež na to, aby na každej fáze výrobného procesu bolo vidieť lásku k prírode - používajú bezpečné materiály šetrné k životnému prostrediu a recyklujú.

Produkty navrhujú ako vlastní dizajnéri, tak aj dizajnéri hosťujúci: štúdio Says Who, Marianne Bjarløv, Jørgen Mensen alebo Bjarke Boganik Nielsen.

DAN-FORM je jednou z najinovatívnejších severských značiek. Ich prvé stoličky uzreli svetlo sveta roku 1992 a v súčasnosti je väčšina toho, čo z ich dielní vzíde, posielaná do viac ako 48 krajín sveta.

Kúsky sú vhodné ako do domovov, tak aj do verejných priestorov.

Parametry produktu Koňakovohnedá barová stolička z eko kože DAN–FORM Denmark Flair

  • Název: Koňakovohnedá barová stolička z eko kože DAN–FORM Denmark Flair
  • Cena: 285.00 EUR
  • Výrobce: ​​​​​DAN-FORM Denmark
  • Kód zboží: 1243964
Pozrite si všetky produkty značky
Koňakovohnedá barová stolička z eko kože DAN–FORM Denmark Flair ​​​​​DAN-FORM Denmark

Koňakovohnedá barová stolička z eko kože DAN–FORM Denmark Flair

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky