Konferenčný stolík Teulat Atlas

Konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm

Cena:
196.00 €

Hit z katalógu: Konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm od Teulat - tento tovar si môžete objednať v časovej obmedzenej zľave za 196.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8435178376510
Do obchodu

Popis

Teulat

Exkluzívny Konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm od originálneho výrobcu Teulat - tento hit môžete zohnať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 196.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Doplňte svoju pohovku moderným konferenčným stolíkom jednoduchých línií. Bez neho si obývačku nemožno ani predstaviť a tento kúsok podčiarkne krásu rôznych štýlov interiéru.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teulat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm

  • Název: Konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm
  • Cena: 196.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329458
Pozrite si všetky produkty značky
Konferenčný stolík Teulat Atlas

Konferenčný stolík Teulat Atlas, dĺžka 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky