Koralovoružové kreslo Teulat Sadira Teulat

Koralovoružové kreslo Teulat Sadira

Cena:
371.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Koralovoružové kreslo Teulat Sadira od obľúbenej značky Teulat - tento tovar si môžete kúpiť za vynikajúcu cenu 371.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8435178376725
Do obchodu

Popis

Teulat

Trhom osvedčený produkt, Koralovoružové kreslo Teulat Sadira od populárneho výrobcu Teulat - tento hit nájdete v časovej obmedzenej zľave za 371.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

V pohodlnom kresielku si môžete poleňošiť, prečítať knižku alebo doň usadiť návštevu. Tento prekrásny kúsok svojím prevedením uspokojí estetické cítenie najnáročnejších fajnšmekrov a do interiéru prinesie čerstvý závan najmodernejších trendov.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Koralovoružové kreslo Teulat Sadira

  • Název: Koralovoružové kreslo Teulat Sadira
  • Cena: 371.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329506
Pozrite si všetky produkty značky
Koralovoružové kreslo Teulat Sadira Teulat

Koralovoružové kreslo Teulat Sadira

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky