Krájač na syry Bambum Ceaser Bambum

Krájač na syry Bambum Ceaser

Cena:
20.00 €

Váš obľúbený tovar, Krájač na syry Bambum Ceaser pochádzajúce od značky Bambum - tento tovar si môžete nechať doručiť s úžasnou cenovkou 20.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8680136021203
Do obchodu

Popis

Bambum

Perfektný Krájač na syry Bambum Ceaser s preslávenou značkou Bambum - tento tovar si môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 20.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priamo odkazujú k tomu, aby bol využitý aj do interiérov. Bambum sa toho chopil a vytvoril tak celú kuchynskú kolekciu.

Bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a predovšetkým svojim spôsobom ekologický. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u dubu to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. A tak nie je divu, že sa značka Bambum rozhodla dať tomuto materiálu podobu kuchynských pomocníkov a urobiť tak každú domácnosť po celom svete viac ekologickou.

Parametry produktu Krájač na syry Bambum Ceaser

  • Název: Krájač na syry Bambum Ceaser
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Bambum
  • Kód zboží: 152013
Pozrite si všetky produkty značky
Krájač na syry Bambum Ceaser Bambum

Krájač na syry Bambum Ceaser

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky