Krémovo-biela kameninová servírovacia misa Bitz Basics Matte Cream

Krémovo-biela kameninová servírovacia misa Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 18 cm

Cena:
12.00 €

Ponuka pre vás: Krémovo-biela kameninová servírovacia misa Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 18 cm od známeho výrobcu Bitz - tento hit získate za skvelú cenu 12.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5722000111580
Do obchodu

Popis

Bitz

Veľmi žiadaný produkt, Krémovo-biela kameninová servírovacia misa Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 18 cm od originálneho výrobcu Bitz - tento tovar si môžete nechať dodať v hustej akciu za 12.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Kameninové riady sa tešia veľkej obľube a nie je sa čomu diviť. Vychádza z toho aj kolekcia Basics od značky Bits, ktorá ponúka minimalisticky poňaté hrnčeky, misy, taniere a vázy, ktoré v sebe spája krásny dizajn a praktické využitie na jednotku.

O značke:

Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitza. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte, ako lepšie jesť. Zároveň sa tento inšpiratívny kuchár, držiaci titul v odbore ľudskej výživy, angažuje v projektoch Červeného Kríža v Africkom Malawi.

Kolekcia kameninového riadu, štýlových príborov a pohárov vás nadchne svojimi nekonečnými kombináciami. Všetok riad je ručne vyrábaný a glazúrovaný, a tak nikdy nenájdete dva kúsky, ktoré by boli dokonale identické.

Parametry produktu Krémovo-biela kameninová servírovacia misa Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 18 cm

  • Název: Krémovo-biela kameninová servírovacia misa Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 18 cm
  • Cena: 12.00 EUR
  • Výrobce: Bitz
  • Kód zboží: 1333828
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovo-biela kameninová servírovacia misa Bitz Basics Matte Cream

Krémovo-biela kameninová servírovacia misa Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 18 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky