Krémovo-biely kameninový dezertný tanier Bitz Basics Matte Cream

Krémovo-biely kameninový dezertný tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 22 cm

Cena:
15.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Krémovo-biely kameninový dezertný tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 22 cm od známej značky Bitz - tento hit nájdete po zľave za 15.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5722000111634
Do obchodu

Popis

Bitz

Trhom osvedčený produkt, Krémovo-biely kameninový dezertný tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 22 cm od obľúbeného výrobcu Bitz - tento produkt posielame za skvelú cenu 15.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Kameninové riady sa tešia veľkej obľube a nie je sa čomu diviť. Vychádza z toho aj kolekcia Basics od značky Bits, ktorá ponúka minimalisticky poňaté hrnčeky, misy, taniere a vázy, ktoré v sebe spája krásny dizajn a praktické využitie na jednotku.

O značke:

Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitza. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte, ako lepšie jesť. Zároveň sa tento inšpiratívny kuchár, držiaci titul v odbore ľudskej výživy, angažuje v projektoch Červeného Kríža v Africkom Malawi.

Kolekcia kameninového riadu, štýlových príborov a pohárov vás nadchne svojimi nekonečnými kombináciami. Všetok riad je ručne vyrábaný a glazúrovaný, a tak nikdy nenájdete dva kúsky, ktoré by boli dokonale identické.

Parametry produktu Krémovo-biely kameninový dezertný tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 22 cm

  • Název: Krémovo-biely kameninový dezertný tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 22 cm
  • Cena: 15.00 EUR
  • Výrobce: Bitz
  • Kód zboží: 1333832
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovo-biely kameninový dezertný tanier Bitz Basics Matte Cream

Krémovo-biely kameninový dezertný tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 22 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky