Krémovo-biely konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix Teulat

Krémovo-biely konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix

Cena:
301.00 €

V akcii je len tu Krémovo-biely konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix kvalitné značky Teulat - tento artikel je v tento okamih extra lacno za 301.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8435178376657
Do obchodu

Popis

Teulat

Vynikajúci Krémovo-biely konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix od popredného výrobcu Teulat - tento produkt kúpite za úžasnú cenu 301.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Bez konferenčného stolíka si snáď ani nemožno obývačku predstaviť. Slúži na odkladanie drobností, popoludňajšej kávy a je aj štýlovým doplnkom, ktorý podčiarkne krásu vášho interiéru.

Kombinácia kovu a skla pôsobí krehko a ak túžite po naozaj originálnom diele, toto vám padne do oka. Jeho prevedenie zaujme na prvý pohľad a vy zožnete obdiv za svoj vycibrený vkus.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Krémovo-biely konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix

  • Název: Krémovo-biely konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix
  • Cena: 301.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329488
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovo-biely konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix Teulat

Krémovo-biely konferenčný stolík so sklenenou doskou Teulat Nix

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky