Krémovobiela skrinka Teulat Linea Teulat

Krémovobiela skrinka Teulat Linea

Cena:
479.00 €

Trhom osvedčený produkt, Krémovobiela skrinka Teulat Linea čo nám vyrába Teulat - tento artikel objednávajte v časovej obmedzenej zľave za 479.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8435178316158
Do obchodu

Popis

Teulat

Práve je za dobrú cenu Krémovobiela skrinka Teulat Linea od kvalitnej značky Teulat - tento hit môžete zohnať za úžasnú cenu 479.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Kolekcia Linea vyniká svojou jednoduchosťou a eleganciou. Zamilujú si ju milovníci minimalizmu, ale zároveň sa dá jednoducho kombinovať s rôznymi štýlmi interiéru.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Krémovobiela skrinka Teulat Linea

  • Název: Krémovobiela skrinka Teulat Linea
  • Cena: 479.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329370
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovobiela skrinka Teulat Linea Teulat

Krémovobiela skrinka Teulat Linea

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky