Krémovobiely kameninový kalíšok na vajíčko Bitz Basics Matte Cream Bitz

Krémovobiely kameninový kalíšok na vajíčko Bitz Basics Matte Cream

Cena:
7.00 €

Toto si zamilujete: Krémovobiely kameninový kalíšok na vajíčko Bitz Basics Matte Cream od obľúbenej spoločnosti Bitz - tento produkt ponúkame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5722000111672
Do obchodu

Popis

Bitz

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Krémovobiely kameninový kalíšok na vajíčko Bitz Basics Matte Cream s trendy značkou Bitz - tento tovar si môžete nechať doručiť s úžasnou cenovkou 7.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kameninové riady sa tešia veľkej obľube a nie je sa čomu diviť. Kolekcia Basics od značky Bits ponúka minimalistické hrnčeky, misy, taniere a vázy, ktoré v sebe spájajú krásny dizajn a praktické využitie na jednotku.

O značke:

Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitzi. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte ako lepšie jesť. Zároveň sa tento inšpiratívny kuchár držiaci titul v odbore ľudskej výživy angažuje v projektoch Červeného kríža v africkom Malawi.

Parametry produktu Krémovobiely kameninový kalíšok na vajíčko Bitz Basics Matte Cream

  • Název: Krémovobiely kameninový kalíšok na vajíčko Bitz Basics Matte Cream
  • Cena: 7.00 EUR
  • Výrobce: Bitz
  • Kód zboží: 1333834
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovobiely kameninový kalíšok na vajíčko Bitz Basics Matte Cream Bitz

Krémovobiely kameninový kalíšok na vajíčko Bitz Basics Matte Cream

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky