Krémovobiely kameninový plytký tanier Bitz Basics Matte Cream

Krémovobiely kameninový plytký tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 27 cm

Cena:
17.00 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Krémovobiely kameninový plytký tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 27 cm od popredného výrobcu Bitz - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zľave za 17.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5722000111573
Do obchodu

Popis

Bitz

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Krémovobiely kameninový plytký tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 27 cm od Bitz - tento hit ľahko nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 17.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kameninové riady sa tešia veľkej obľube a nie je sa čomu diviť. Kolekcia Basics od značky Bits ponúka minimalistické hrnčeky, misy, taniere a vázy, ktoré v sebe spájajú krásny dizajn a praktické využitie na jednotku.

O značke:

Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitzi. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte ako lepšie jesť. Zároveň sa tento inšpiratívny kuchár držiaci titul v odbore ľudskej výživy angažuje v projektoch Červeného kríža v africkom Malawi.

Parametry produktu Krémovobiely kameninový plytký tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 27 cm

  • Název: Krémovobiely kameninový plytký tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 27 cm
  • Cena: 17.00 EUR
  • Výrobce: Bitz
  • Kód zboží: 1333826
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovobiely kameninový plytký tanier Bitz Basics Matte Cream

Krémovobiely kameninový plytký tanier Bitz Basics Matte Cream, ⌀ 27 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky