Krémovobiely koberec Vitaus Hali Gobekli

Krémovobiely koberec Vitaus Hali Gobekli, 50 × 80 cm

Cena:
12.00 €

Váš obľúbený produkt, Krémovobiely koberec Vitaus Hali Gobekli, 50 × 80 cm kvalitné značky Vitaus - tento produkt máte na dosah ruky po zlacnenie za 12.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8698923605543
Do obchodu

Popis

Vitaus

Špičkový tovar, Krémovobiely koberec Vitaus Hali Gobekli, 50 × 80 cm čo nám vyrába Vitaus - tento tovar si môžete nechať doručiť za takmer veľkoobchodnú cenu 12.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Koberec, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C, je protišmykový, a ešte k tomu nápaditý? Takúto kombináciu je ťažké nájsť, ale značka Vitaus to vie!

Koberce tejto značky sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako trebárs kuchyňa (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Parametry produktu Krémovobiely koberec Vitaus Hali Gobekli, 50 × 80 cm

  • Název: Krémovobiely koberec Vitaus Hali Gobekli, 50 × 80 cm
  • Cena: 12.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • Kód zboží: 974258
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovobiely koberec Vitaus Hali Gobekli

Krémovobiely koberec Vitaus Hali Gobekli, 50 × 80 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky