Krémovobiely písací stôl Steens Soft Line

Krémovobiely písací stôl Steens Soft Line, šírka 130,1 cm

Cena:
365.00 €

Top produkt, Krémovobiely písací stôl Steens Soft Line, šírka 130,1 cm značky Steens - tento hit môžete získať za jedinečnú cenu 365.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Steens

Tradičný bestseller, Krémovobiely písací stôl Steens Soft Line, šírka 130,1 cm od populárneho výrobcu Steens - tento artikel je tu pre vás výhodne za 365.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Preč je doba, kedy písací stôl predstavoval ťažkotonážny kus nábytku. Zariaďte si pracovný kút vzdušne a moderne so značkou Steens. ♥

Soft Line pochádza z kolekcie inšpirovanej škandinávskym bývaním. S týmto kúskom vnesiete kúsok sviežej a vzdušnej atmosféry aj do svojho domova.

O značke:
Sympatická dánska značka Steens si získa vaše ♥ nielen moderným severským nábytkom. Nás potešil aj fakt, že celá výroba prebieha priamo v Dánsku a že značka používa drevo z ekologicky obhospodarovaných lesov. Výsledkom je štýlový nábytok vysokej kvality, s ktorým vykúzlite moderné a útulné bývanie.

Parametry produktu Krémovobiely písací stôl Steens Soft Line, šírka 130,1 cm

  • Název: Krémovobiely písací stôl Steens Soft Line, šírka 130,1 cm
  • Cena: 365.00 EUR
  • Výrobce: Steens
  • Kód zboží: 1278906
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovobiely písací stôl Steens Soft Line

Krémovobiely písací stôl Steens Soft Line, šírka 130,1 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky