Krémovobiely televízny stolík Teulat Corvo Teulat

Krémovobiely televízny stolík Teulat Corvo

Cena:
367.00 €

Ponuka pre vás: Krémovobiely televízny stolík Teulat Corvo originálne od labelu Teulat - tento produkt kúpite za výhodnú cenu 367.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8435178376787
Do obchodu

Popis

Teulat

V akcii je len tu Krémovobiely televízny stolík Teulat Corvo s pečaťou kvality Teulat - tento artikel nakupujte po zľave za 367.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Kolekcia Corvo vyniká svojou jednoduchosťou a eleganciou. Zamilujú si ju milovníci minimalizmu, ale zároveň sa dá jednoducho kombinovať s rôznymi štýlmi interiéru.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Krémovobiely televízny stolík Teulat Corvo

  • Název: Krémovobiely televízny stolík Teulat Corvo
  • Cena: 367.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329554
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovobiely televízny stolík Teulat Corvo Teulat

Krémovobiely televízny stolík Teulat Corvo

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky