Krémovobiely televízny stolík Teulat Linea Teulat

Krémovobiely televízny stolík Teulat Linea

Cena:
269.00 €

Unikátny Krémovobiely televízny stolík Teulat Linea od obľúbenej značky Teulat - tento produkt máte na dosah ruky v bombastické akcii za 269.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8435178316196
Do obchodu

Popis

Teulat

V zľave je Krémovobiely televízny stolík Teulat Linea od obľúbenej značky Teulat - tento artikel objednávajte výhodne za 269.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Kolekcia Linea vyniká svojou jednoduchosťou a eleganciou. Zamilujú si ju milovníci minimalizmu, ale zároveň sa dá jednoducho kombinovať s rôznymi štýlmi interiéru.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Krémovobiely televízny stolík Teulat Linea

  • Název: Krémovobiely televízny stolík Teulat Linea
  • Cena: 269.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329368
Pozrite si všetky produkty značky
Krémovobiely televízny stolík Teulat Linea Teulat

Krémovobiely televízny stolík Teulat Linea

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky