Krémový koberec vhodný aj do e×teriéru Elle Decor Brave Laon

Krémový koberec vhodný aj do e×teriéru Elle Decor Brave Laon, 200 × 290 cm

Cena:
231.90 €

Príjemné pocity nadväzujúci Krémový koberec vhodný aj do e×teriéru Elle Decor Brave Laon, 200 × 290 cm od popredného výrobcu Elle Decor - tento produkt máte za pár kliknutí pri likvidácii skladu za neprekonateľných 231.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4260628020033
Do obchodu

Popis

Elle Decor

Veľmi žiadaný produkt, Krémový koberec vhodný aj do e×teriéru Elle Decor Brave Laon, 200 × 290 cm od kvalitného výrobcu Elle Decor - tento artikel je v túto chvíľu za vynikajúcu cenu 231.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

S kobercom z kolekcie Brave od značky Elle Decor získate dostane nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického pomocníka do exteriéru. Ozdobiť si ním môžete ako terasu, tak napríklad balkón.

O kolekcii Brave:
Vyložene elegantný rad kobercov prekvapí svojou odolnosťou, vďaka ktorej sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ak si potrpíte na neutrálne tóny a jemné vzory, bude táto kolekcia tým pravým pre vás.

O značke Elle Decor:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decor rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi. Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytení štýlu inšpirovaného Francúzskom, ale aj na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov.

Parametry produktu Krémový koberec vhodný aj do e×teriéru Elle Decor Brave Laon, 200 × 290 cm

  • Název: Krémový koberec vhodný aj do e×teriéru Elle Decor Brave Laon, 200 × 290 cm
  • Cena: 231.90 EUR
  • Výrobce: Elle Decor
  • Kód zboží: 1263010
Pozrite si všetky produkty značky
Krémový koberec vhodný aj do e×teriéru Elle Decor Brave Laon

Krémový koberec vhodný aj do e×teriéru Elle Decor Brave Laon, 200 × 290 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky