Kriedová tabuľa v tvare notebooku Bloomingville School Bloomingville

Kriedová tabuľa v tvare notebooku Bloomingville School

Cena:
35.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Kriedová tabuľa v tvare notebooku Bloomingville School od obľúbenej značky Bloomingville - tento artikel je v tento okamih v sezónne zľave za 35.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5711173148547
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Nie je prečo váhať, Kriedová tabuľa v tvare notebooku Bloomingville School od top značky Bloomingville - tento hit ľahko nájdete s unikátnou zľavou za 35.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Recept na dokonalú detskú izbičku?

Pristupujte k jej zariaďovaniu s rovnakou hravosťou ako deti. S tým vám s radosťou pomôže značka Bloomingville. ♥ Veď hračiek a dekorácií s nežnými motívmi nie je nikdy dosť.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.

Parametry produktu Kriedová tabuľa v tvare notebooku Bloomingville School

  • Název: Kriedová tabuľa v tvare notebooku Bloomingville School
  • Cena: 35.00 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1259366
Pozrite si všetky produkty značky
Kriedová tabuľa v tvare notebooku Bloomingville School Bloomingville

Kriedová tabuľa v tvare notebooku Bloomingville School

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky