Kúpeľňová skrinka z dubového dreva Wireworks Mezza Wireworks

Kúpeľňová skrinka z dubového dreva Wireworks Mezza

Cena:
543.90 €

Neodoláte: Kúpeľňová skrinka z dubového dreva Wireworks Mezza so známou značkou Wireworks - tento produkt máte na dosah ruky s unikátnou zľavou za 543.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5033165632323
Do obchodu

Popis

Wireworks

Perfektný Kúpeľňová skrinka z dubového dreva Wireworks Mezza od popredného výrobcu Wireworks - tento artikel čaká na vás po zľave za 543.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Vneste do svojho domova harmóniu v podobe elegantných kúskov inšpirovaných striedmou a funkčnou japonskou estetikou. ♥

Toto multifunkčné zrkadlo vám poskytne komfort v podobe šiestich poličiek a zásobníkov na kozmetické produkty, päťnásobne zväčšovacie zrkadlo. To všetko sa nachádza na zadnej strane, ktorú ľahko otočíte dopredu. Masívne dubové drevo a dyha zaručia sluhom životnosť a eleganciu. Hrany pôsobia na pohľad ostro, ale v skutočnosti sú jemné, ručne brúsené, aby boli na dotyk mäkké.

Londýnska značka Wireworks pôsobí na trhu od už roku 1988. Hoci začínala s výrobkami z drôtu, dnes je špecialistom v spracovaní dreva.

Na výrobu svojich produktov značka využíva húževnaté a trvanlivé dubové a bambusové drevo. To následne špeciálne ošetruje, aby dobre vydržalo aj vo vlhkom prostredí.
Osobne dohliada na výrub a bezprostredné opracovanie materiálu. Všetky stromy sú navyše z trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Parametry produktu Kúpeľňová skrinka z dubového dreva Wireworks Mezza

  • Název: Kúpeľňová skrinka z dubového dreva Wireworks Mezza
  • Cena: 543.90 EUR
  • Výrobce: Wireworks
  • Kód zboží: 1348591
Pozrite si všetky produkty značky
Kúpeľňová skrinka z dubového dreva Wireworks Mezza Wireworks

Kúpeľňová skrinka z dubového dreva Wireworks Mezza

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky