Lampáš Hübsch Karetto

Lampáš Hübsch Karetto, 25 × 58 cm

Cena:
188.00 €

V akcii je Lampáš Hübsch Karetto, 25 × 58 cm od populárneho výrobcu Hübsch - tento produkt doručujeme za mimoriadne nízku cenu 188.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5712772060797
Do obchodu

Popis

Hübsch

Akostný Lampáš Hübsch Karetto, 25 × 58 cm od popredného výrobcu Hübsch - tento hit môžete získať s unikátnou zľavou za 188.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Vy tak neplatíte nič naviac!

S týmto skleneným lampášom od dánskej značky Hübsch získate elegantný doplnok, ktorým skvele doplníte interiér či už v scandi, alebo industriálnom štýle.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Lampáš Hübsch Karetto, 25 × 58 cm

  • Název: Lampáš Hübsch Karetto, 25 × 58 cm
  • Cena: 188.00 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • Kód zboží: 1259966
Pozrite si všetky produkty značky
Lampáš Hübsch Karetto

Lampáš Hübsch Karetto, 25 × 58 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky