Malý set cestovného pohára s klipom

Malý set cestovného pohára s klipom, vidličkami a taškou Kilner

Cena:
19.00 €

Perfektný Malý set cestovného pohára s klipom, vidličkami a taškou Kilner od top výrobcu Kilner - tento tovar si môžete zaobstarať extra lacno za 19.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5010853247144
Do obchodu

Popis

Kilner

Váš obľúbený produkt, Malý set cestovného pohára s klipom, vidličkami a taškou Kilner značky Kilner - tento produkt kúpite extra výhodne za 19.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Okrem klasických pohárov na zaváranie prináša Kilner aj mnoho praktických kúskov, ktoré rozšíria vaše obzory v oblasti domácej prípravy potravín a nápojov. Všetky výsledné dobroty môžete navyše uzatvoriť do pohárov Kilner a udržať ich tak dlhšie čerstvé.

História značky Kilner začína v roku 1842 v Anglicku. John Kilner vytvára prvý pohár a fľašu, ktoré sú aj po 175 rokoch mimoriadne obľúbené nielen pre svoju kvalitu a praktickosť, ale aj pre dizajn. Pôvodné a najlepšie - to sú poháre Kilner! Objavte nielen poháre, ale aj doplnky od tejto veľmi sympatickej značky.

Parametry produktu Malý set cestovného pohára s klipom, vidličkami a taškou Kilner

  • Název: Malý set cestovného pohára s klipom, vidličkami a taškou Kilner
  • Cena: 19.00 EUR
  • Výrobce: Kilner
  • Kód zboží: 1057108
Pozrite si všetky produkty značky
Malý set cestovného pohára s klipom

Malý set cestovného pohára s klipom, vidličkami a taškou Kilner

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky