Malý svetlozelený smaltovaný hrnček Falcon Enamelware

Malý svetlozelený smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 124 ml

Cena:
7.90 €

Práve je za dobrú cenu Malý svetlozelený smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 124 ml s pečaťou kvality Falcon Enamelware - tento tovar si môžete nechať doručiť za takmer veľkoobchodnú cenu 7.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Falcon Enamelware

Neodoláte: Malý svetlozelený smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 124 ml od výrobcu Falcon Enamelware - tento artikel je tu pre vás v bombastické akcii za 7.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Predstavujete si v malom smaltovom hrnčeku svoje ranné espresso, obľúbený dip či soľ a korenie, ktoré podčiarknu veľkolepú hostinu? Fantázii sa s Falcon Enamelware medze nekladú!

Vyberte si, akým spôsobom ho chcete využívať a užite si svojho nového multifunkčného pomocníka. ♥

O ZNAČKE
Britská značka Falcon Enamelware datuje svoje počiatky až do roku 1920. O jej vznik sa pričinil Joe Kleiner so synom, ktorí svetu predstavili kuchynské doplnky v dnes už klasickom prevedení - ľadovobiela s modrým okrajom.

Farebné prevedenie ponuky sa v súčasnosti zmenilo a rozšírilo. Čo sa však za tých 97 rokov nezmenilo sú vlastnosti riadu Falcon Enamelware - nadčasová elegancia, trvanlivosť, hladkosť a chemická odolnosť. A práve z týchto dôvodov si výrobky tejto značky zamilovali ľudia v 50 krajinách sveta.

Parametry produktu Malý svetlozelený smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 124 ml

  • Název: Malý svetlozelený smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 124 ml
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Falcon Enamelware
  • Kód zboží: 889302
Pozrite si všetky produkty značky
Malý svetlozelený smaltovaný hrnček Falcon Enamelware

Malý svetlozelený smaltovaný hrnček Falcon Enamelware, 124 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky